top of page
  • Writer's pictureJana Sooäär

Püsimeigi trendid 2020

Kui Sa soovid ennast kohe hommikul ärgates rahulolevana tunda ilma, et peegli ette minnes tekiks kohe soov ennast meikida, siis on püsimeik tõenäoliselt üks parimaid viise seda saavutada.

Püsimeik on viimase kümne aasta jooksul päris korraliku arengu läbi teinud. Mõned püsimeigi trendid tulevad ja lähevad (näiteks tedretäpid, huulte äärtesse nn suurendusefekti saamiseks valge pigmendi kasutamine jmt) ja ei osutu ajas kestvalt heaks lahenduseks. Allpool räägin lahti mõned viimase aja püsimeigitrendid, mida võib rahuliku südamega proovida, et ennast aastast aastasse mõnusalt enesekindlana tunda ja igapäevaselt rutiinselt tegevuselt aega säästa.

Püsimeigi trendid 2020

LOOMULIKU VÄLIMUSEGA LOPSAKAD KULMUD

Kulmude karvatehnika on kindlasti üks neid püsimeigi saavutusi, mis on eriti viimase viie aasta jooksul tugevalt arenenud. Esialgsetest karvatehnika ilmingutest 7-8 a tagasi, kui tõmmati nn pakse sirgeid triipe üksteise kõrvale, on tänaseks arenenud tehnikad, mis imiteerivad väga osavalt loomulikke kulmukarvu ja mille abil saab taasluua lopsakate kulmude välimus ilma, et see tunduks võlts. Siinkohal tuleb muidugi meeles pidada, et kaunis karvatehnika on ikkagi kinni püsimeigimeistri oskustes ja muidugi ei oska mitte iga püsimeigimeister loomulikus karvatehnikas kulmusid luua. Vaata alati enne püsimeigi meistri valimist tema töid ja veendu, et need Sind kõnetavad.

PEHME PUUDERHAJUSTUSEGA KULMUD

Kunagisest tugevast mustaks ja kitsaks triibuks tätoveeritud kulmude tehnikast on arenenud tõeliselt kaunis puuderjalt hajustatud kulmu püsimeigi tehnika. Püsimeigiga võib täna saavutada tõeliselt õrna ja loomulikku tulemust. Puuderhajustus annab kulmupliiatsi või puudriga toonitud kulmu välimuse ja seda nn Ombré efektiga ehk siis heledamast-tumedamaks varjustusega, et kõik näeks välja hästi loomulik.


Hajustatud lainer püsimeik

HAJUSTATUD SILMALAINER

Mõned aastad tagasi olid ainukesed võimalused silmade püsimeigis klassikaline tõusva otsaga lainer või ripsmetevaheline joon ehk nn salalainer. Täna on aga kõige populaarsem silmade püsimeik just hajustatud lainer, mis on pehme õrna hajustatud äärega ja ideaalne igapäevaseks meigiks. Lisaks saab selle tehnika puhul anda lainerile juurde näiteks mõnusalt helkivat sinakat, hallikat või rohekat kuma.

ÕRNALT ÕHETAVAD HUULED

Kui aastaid tagasi tehti püsimeigina huultele kontuure ümber, siis tänasel päeval ei tee ükski professionaalne püsimeigimeister enam huulekontuuri. Huultele on võimalik teha erineva tumedusega huulepulgaefekti ilma nähtava tumedama servata, aga väga polulaarseks on saanud ka nn akvarelltehnika, millega saab huultele anda õrna tooni ja kauni lopsaka kuju ja see kõik näeb välja üliloomulik. Akvarell-huuled on läbikumava värviga ja hästi õrna huulte piirjoonega.


Comments


bottom of page