top of page

EDASIJÕUDNUTE KOOLITUSED

PÖÖRDEPUNKT PROFESSIONAALSEKS PÜSIMEIGIKUNSTNIKUKS SAAMISEL

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-BE3P00E9ZQ"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-BE3P00E9ZQ'); </script>

Loomulike Kulmude Meistriklass

 

Kui Sa oled püsimeigi baaskoolituse edukalt läbinud ja mõnda aega ka tööd teinud, oled Sa ilmselt valmis edasijõudnute koolituseks. Tavapäraselt tekib töö käigus palju küsimusi ja samuti soov saada veelgi kaunimaid tulemusi. Kui oled oma baaskoolituse teadmistepagasi ammendanud ja vajad teadmisi ja oskusi, et ennast järgmisele tasemele viia, on edasijõudnute koolitus ehk Masterclass Sinu jaoks.  Loomulike Kulmude Masterclass keskendub suure põhjalikkuse ja detailsusega kauni vormi ja kuju joonistamisele ning loomuliku ning ultra-realistlikuna näiva kulmude püsimeigi loomisele. Koolitusel käsitletakse pühjalikult kõiki kauni kulmu joonistamise, sobivaimate värvipigmentide valimise, mitme värvitooniga ja valguse-varju printsiibist lähtudes äärmiselt loomulike kulmude loomise ning graatsiliselt kaarduva, loomulikult põimuva ja tiheda kulmu efekti andva kulmukarvatehnika saladusi.  Läbi põhjalike harjutuste õpid, kuidas luua kaunilt kaarduvaid, graatsiliselt peeneid ja piisava saturatsiooniga kulmukarvu ja kuidas näevad välja kõige kaunimalt ja loomulikumalt põimuvad kulmukarva mustrid.  Õpid, kuidas töötada mitme värvitooniga ja erinevate ülioluliste püsimeigi tehnika parameetritega, et saavutada visuaalset volüümiefekti, üliloomulikuna näivat ja väga head paranenud tulemust. Kulmude Edasijõudnute koolitus arendab nii tehnilisi kui kunstilisi oskusi järgmisele tasemele jõudmiseks. 

Koolituse edukal läbimisel saab osaleja Jana Sooäär Academy sertifikaadi.

Koolitused toimuvad nii eesti kui inglise keeles.  Koolituda saab individuaal- või väikese grupi koolitusel.  Kõik õppetööks ja praktikaks vajalikud materjalid ning lõunad on koolituse korraldaja poolt organiseeritud.  Osalejad peavad koolitusele kaasa võtma oma püsimeigi aparaadi ja nõelad.

 

Püsimeigi koolitus Tallinnas
Püsimeigi kulmude koolitused
Püsimeigi karvatehnika koolitus
Püsimeigi koolitused

Informatsioon ja registreerimine:

bottom of page