1/3

 

COSMETIC ART PÜSIMEIGISTUUDIOST

                                                                            

Jana Sooäär-Conway on Cosmetic Art Püsimeigistuudio meister ja nii algajate kui edasijõudnute koolitaja. Tal on pikaajaline kogemus püsimeigi valdkonnas ja ta kasutab oma töös uusimaid tehnikaid, mis võimaldavad luua realistlikuna ja loomulikuna näivat kaunist püsimeiki. 

Ta on püsimeiki õppinud Itaalias selle ala maailmakuulsa tippmeistri, innovaatori ja koolitaja, Toni Belfatto, käe all ja omab Orsini & Belfatto Academy diplomit.

Samuti on ta ennast täiendanud maailmakuulsa püsimeigi kunstniku ja koolitaja Nataliya Yeremenko Masterclass koolitustel:  "Advanced Brow Creation" ja "Fluffy Brows".

Jana tegeles kogu lapsepõlve ja kooliaja intensiivselt kunstiga ja lõpetas Kopli Kunstikeskkooli. Tal on bakalaureuse kraad (BA) ja magistrikraad (MBA) ärijuhtimises ja ta töötas enne püsimeigi erialani jõudmist pikka aega rahvusvahelistes ettevõtetes turundusjuhtimise valdkonnas.

Jana loob ja õpetab püsimeiki, mis täiendab ja täiustab loomulikke näojooni ja pöörab erilist tähelepanu äärmisele täpsusele ja detailidele. Ta kasutab uusimaid püsimeigi tehnikaid ja läbi mitmete aastate omandatud kogemusi, et saavutada laitmatut, loomulikku ja realistlikku püsimeiki. Tema paljud kliendid üle kogu maailma tulevad tema juurde ikka ja jälle oma püsimeiki uuendama.

 

Liitu meie  MEILINGLISTIGA
et olla kursis meie
uudiste, blogipostituste ja eripakkumistega 

© 2015-2018 by COSMETIC ART. All rights reserved.

 

COSMETIC ART Püsimeigistuudio    

 

Ahtri 6, Tallinn 

 

Tel. +372 513 7037    

info@cosmeticart.ee

  • Instagram Social Icon
  • Wix Facebook page