top of page

 

COSMETIC ART PÜSIMEIGISTUUDIOST

                                                                            

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-BE3P00E9ZQ"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-BE3P00E9ZQ'); </script>

Jana portree 2023.jpg

Olen Cosmetic Art Püsimeigistuudio looja, püsimeigikunstnik ja -koolitaja Jana Sooäär. Püsimeigiga tegelen juba üle 8 aasta ja usun, et püsimeik peab välja nägema loomulik ja sobituma kõikide igapäevaelusituatsioonidega. Püsimeigi eesmärk on naist kaunistada ja tema elu mugavamaks ja lihtsamaks teha.

Sattusin püsimeigi juurde ajal, kui tätoveeringu välimusega püsimeik hakkas liikuma loomulikuma püsimeigi poole. Viimased 8+ aastat olen ennast pidevalt arendanud, et loomulikuna näivat püsimeiki pakkuda ja oma teadmisi ja oskusi parimal viisil ka õpilastele edasi anda. Püsimeiki käisin õppimas Itaalias selle ala maailmakuulsa tippmeistri, innovaatori ja koolitaja, Toni Belfatto, käe all ja mul on Orsini & Belfatto Academy diplom.  Samuti olen ennast täiendanud maailmakuulsa püsimeigi kunstniku ja koolitaja Nataliya Yeremenko Masterclass koolitustel.

Kogu lapsepõlve ja kooliaja tegelesin intensiivselt kunstiga ja lõpetasin Kopli Kunstikeskkooli. Mul on bakalaureuse kraad (BA) ja magistrikraad (MBA) ärijuhtimises ja ta töötasin enne püsimeigi erialani jõudmist pikka aega rahvusvahelistes ettevõtetes turundusjuhtimise valdkonnas.

 

MIDA KLIENDID MEIE KOHTA RÄÄGIVAD

Jäin väga rahule oma kulmude lõpptulemusega. Jana on ülimalt professionaalne, hea käega ja teab, mida teeb. Julgen kindlasti soovitada!

Gerli Vatt, 8. oktoober 2018

bottom of page