1/2

 

COSMETIC ART PÜSIMEIGISTUUDIOST

                                                                            

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-BE3P00E9ZQ"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-BE3P00E9ZQ'); </script>

Mina olen Cosmetic Art Püsimeigistuudio looja, püsimeigikunstnik ja -koolitaja Jana Sooäär-Conway. Olen püsimeigiga tegelenud juba päris pikka aega (7+ aastat) ja usun, et püsimeik peab välja nägema hästi loomulik ja sobituma kõikide igapäevaelusituatsioonidega. Kasutades oma kogemusi, oskusi ja uusimaid püsimeigi tehnikaid teen loomulikuna näivat kaunistavat püsimeiki. 

Sattusin püsimeigi juurde ajal, kui tätoveeringu välimusega püsimeik hakkas arenema loomulikuma püsimeigi poole. Mind köitis tollel ajal püsimeigi juures just võimalus hakata tegema tõeliselt loomulikuna näivat püsimeiki, mis annaks naistele võimaluse aega säästa ja ennast kauni ja enesekindlana tunda. Viimased 7+ aastat olen ennast pidevalt arendanud, et just sellist püsimeiki pakkuda ja oma teadmisi ja oskusi parimal viisil ka õpilastele edasi anda. Püsimeiki käisin õppimas Itaalias selle ala maailmakuulsa tippmeistri, innovaatori ja koolitaja, Toni Belfatto, käe all ja mul on Orsini & Belfatto Academy diplom.  Samuti olen ennast täiendanud maailmakuulsa püsimeigi kunstniku ja koolitaja Nataliya Yeremenko Masterclass koolitustel:  "Advanced Brow Creation" ja "Fluffy Brows".

Kogu lapsepõlve ja kooliaja tegelesin intensiivselt kunstiga ja lõpetasin Kopli Kunstikeskkooli. Mul on bakalaureuse kraad (BA) ja magistrikraad (MBA) ärijuhtimises ja ta töötasin enne püsimeigi erialani jõudmist pikka aega rahvusvahelistes ettevõtetes turundusjuhtimise valdkonnas.

 

MIDA KLIENDID MEIE KOHTA RÄÄGIVAD

Jäin väga rahule oma kulmude lõpptulemusega. Jana on ülimalt professionaalne, hea käega ja teab, mida teeb. Julgen kindlasti soovitada!

Gerli Vatt, 8. oktoober 2018

© 2020 by COSMETIC ART. All rights reserved.

 

COSMETIC ART Püsimeigistuudio    

 

Ahtri 6, Tallinn 

 

Tel. +372 513 7037    

info@cosmeticart.ee

  • Instagram Social Icon
  • Wix Facebook page