top of page

PÜSIMEIGI KOOLITUSED

EHITA OMA PÜSIMEIGI KARJÄÄR TUGEVALE ALUSELE

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-BE3P00E9ZQ"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-BE3P00E9ZQ'); </script>

Püsimeik võib olla väga rahuldustpakkuv eriala, kui Sul on huvi ja kirg ilumaailma suhtes, kunstianne, hea silm, visadus, tugev tahtejõud ja pühendumus ning oled hea suhtleja. Pühendunud püsimeigi õppijatele on see  põnev rada, mis pakub eneseteostuse võimalust ja toob jätkuvalt rahuldust ja siirast rõõmu.

Koolitused on üles ehitatud minu teadmiste, oskuste ja aastatepikkuse praktilise kogemuse baasil.  Minu koolitused on loodud selleks, et anda põhjalik, professionaalne ja tugev alus neile, kes alles alustavad oma karjääri sellel alal või oma oskuste järgmisele kunstilisele ja tehnilisele tasemele viimiseks neile, kellel juba on püsimeigi-alane kogemus. Koolitusel saad kõik vajalikud tööriistad, et ehitada oma püsimeigi-alane karjäär omandatud oskustele ja teadmistele ja areneda hinnatud püsimeigi kunstnikuks. Mul on alati suur heameel oma teadmisi ja oskusi edasi anda ja aidata minu õpilastel parimat saavutada.

​​

Lähemalt saad erinevatest koolitustes lugeda allpool.  Kui Sul tekib küsimusi, oled alati teretulnud minuga kontakteeruma.

Kohtumiseni koolitustel või konsultatsioonil!

Jana Sooäär

bottom of page