Püsimeigi koolitused

PÜSIMEIGI KOOLITUSED

EHITA OMA PÜSIMEIGI KARJÄÄR TUGEVALE ALUSELE

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-BE3P00E9ZQ"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-BE3P00E9ZQ'); </script>

Püsimeik võib olla väga rahuldustpakkuv eriala, kui Sul on huvi ja kirg ilumaailma suhtes, kunstianne, hea silm, visadus, tugev tahtejõud ja pühendumus ning oled hea suhtleja. Pühendunud püsimeigi õppijatele on see  põnev rada, mis pakub eneseteostuse võimalust ja toob jätkuvalt rahuldust ja siirast rõõmu.

Koolitused on üles ehitatud minu teadmiste, oskuste ja aastatepikkuse praktilise kogemuse baasil.  Minu koolitused on loodud selleks, et anda põhjalik, professionaalne ja tugev alus neile, kes alles alustavad oma karjääri sellel alal või oma oskuste järgmisele kunstilisele ja tehnilisele tasemele viimiseks neile, kellel juba on püsimeigi-alane kogemus. Koolitusel saad kõik vajalikud tööriistad, et ehitada oma püsimeigi-alane karjäär omandatud oskustele ja teadmistele ja areneda hinnatud püsimeigi kunstnikuks. Mul on alati suur heameel oma teadmisi ja oskusi edasi anda ja aidata minu õpilastel parimat saavutada.

Lisaks koolitustele teen püsimeigi meistritele ka konsultatsioone, et neid kiiresti aidata töös ette tulevate küsimuste ja probleemidega. Aastaid tagasi püsimeigiga alustades tekkis mul endal peale koolitust tööd tehes palju küsimusi ja teemasid, mis vajasid lahendust, aga küsida polnud kelleltki. Minu enda õpilastel on alati minu tugi, aga tean, et mitte kõik õpetajad ei paku seda. Tean kui oluline on tugi just algusperioodil ja seetõttu pakun ka konsultatsiooni võimalust hoolimata sellest, kus oled püsimeiki õppinud. Minu 7+ aastat püsimeigi kogemust on abiks kõikide murede ja probleemide lahendamisel. Alati ei vaja Sa järgmist koolitust, et paarile küsimusele vastust saada või Sinu probleemi lahendada! Olen kättesaadav nii stuudios konsultatsiooniks kui Zoom'i teel.

Lähemalt saad erinevatest koolitustes ja konsultatsioonidest lugeda allpool.  Kui Sul tekib küsimusi, oled alati teretulnud minuga kontakteeruma.

Kohtumiseni koolitustel või konsultatsioonil!

Jana Sooäär