1/3

 

   PÜSIMEIK SILMADELE 

                                                                    

 

Silmade püsimeigiga võid unustada laialiläinud silmapliiatsi või lainerijoone. Kauni lainerijoone saavutamine tavameigiga ei ole paljude jaoks lihtne, püsimeigiga ei pea Sa selle pärast enam muretsema - saad perfektse kontuuri aastateks.

 

Kui soovid kauneid, tõeliselt avatud ja rõhutatud silmi 24/7, on püsimeik suurepärane lahendus.  Silmakontuuri puhul on mitmeid võimalusi.

 

“Salalainer” ehk ripsmetihendusefekt on ripsmete sisse joonistatav kontuur ja sobib Sulle hästi, kui soovid oma silmadele hästi loomulikku definitsiooni anda ja oma ripsmeid näiliselt paksemaks muuta . Salalainer on nii loomuliku välimusega, et tihtipeale ei saa teised aru, miks on Sinu silmad nii defineeritud ja ripsmed ultratihedad.

 

Selgelt nähtava ripsmete piirile joonistatava lainerijoone ja hajustatud kontuuri puhul on võimalusi joone pikkuse, paksuse, kuju ja värvitooni valikul mitmeid. Siin sõltub kõik Sinu lau- ja näojoontest ja soovist. Samuti saab teha hajustatud pehmet kontuuri, mis on hästi sobilik igapäevaseks kandmiseks.  Oluline on meeles pidada, et ajaga muutub meie nahk ja kuna püsimeik kestab aastaid ja muutub koos naha muutustega (eelkõige kortsudega), siis ei soovita ma paksu ja dramaatilist lainerijoont teha. Klassikalised proportsioonid ja stiil on alati sobivad ja kaunistavad Sind igas situatsioonis.

 

 KLASSIKALINE SILMALAINER

 "SALALAINER"

Vaata ka Kulmude püsimeigi ja Huulte püsimeigi võimalusi.

MIDA KLIENDID MEIE KOHTA RÄÄGIVAD

Jäin väga rahule oma kulmude lõpptulemusega. Jana on ülimalt professionaalne, hea käega ja teab, mida teeb. Julgen kindlasti soovitada!

Gerli Vatt, 8. oktoober 2018

Liitu meie  MEILINGLISTIGA
et olla kursis meie
uudiste, blogipostituste ja eripakkumistega 

© 2015-2018 by COSMETIC ART. All rights reserved.

 

COSMETIC ART Püsimeigistuudio    

 

Ahtri 6, Tallinn 

 

Tel. +372 513 7037    

info@cosmeticart.ee

  • Instagram Social Icon
  • Wix Facebook page