top of page

 

   SILMADE PÜSIMEIK

                                                                    

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-BE3P00E9ZQ"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-BE3P00E9ZQ'); </script>

 

Silmade püsimeigiga võid unustada laialiläinud silmapliiatsi või lainerijoone. Kauni lainerijoone saavutamine tavameigiga ei ole paljude jaoks lihtne, püsimeigiga ei pea Sa selle pärast enam muretsema - saad perfektse kontuuri aastateks.

 

Kui soovid kauneid, tõeliselt avatud ja rõhutatud silmi 24/7, on püsimeik suurepärane lahendus.  Silmakontuuri puhul on mitmeid võimalusi.

 

“Salalainer” ehk ripsmetihendusefekt on ripsmete sisse joonistatav kontuur ja sobib Sulle hästi, kui soovid oma silmadele hästi loomulikku definitsiooni anda ja oma ripsmeid näiliselt paksemaks muuta . Salalainer on nii loomuliku välimusega, et tihtipeale ei saa teised aru, miks on Sinu silmad nii defineeritud ja ripsmed ultratihedad.

 

Selgelt nähtava ripsmete piirile joonistatava klassikalise lainerijoone ja hajustatud laineri puhul on võimalusi joone pikkuse, paksuse, kuju ja värvitooni valikul mitmeid. Siin sõltub kõik Sinu lau- ja näojoontest ja soovist. Hajustatud pehme äärega lainer on hästi sobilik igapäevaseks kandmiseks. 

 

JS PMU_May2021_eyelinerFL-small.jpg

HAJUSTATUD LAINER

Püsimeik silmalainer

RIPSMETIHENDUSEFEKTIGA "SALALAINER"

Vaata ka Kulmude püsimeigi ja Huulte püsimeigi võimalusi.

MIDA KLIENDID MEIE KOHTA RÄÄGIVAD

Jäin väga rahule oma kulmude lõpptulemusega. Jana on ülimalt professionaalne, hea käega ja teab, mida teeb. Julgen kindlasti soovitada!

Gerli Vatt

bottom of page