1/4

 

   PÜSIMEIK HUULTELE 

                                                                    

Huuled on olulised igale naisele, kellele tema välimus on oluline. Inimesed vaatavad alati meie suud ja kui huulekontuur on hägune ja ebaühtlane, huulte värv kaotanud oma erksuse, näivad huuled kohe väiksemad ja sageli muudab see ka välimust vanemaks. Selgelt piiritletud ja kauni värviga huuled panevad Sinu näo särama, kaunistavad Sinu välimust ja annavad Sulle enesekindlust.

 

Huulte püsimeigiga saab parandada nende kontuuri, proportsioone, vormi ja värvi.  Püsimeik annab võimaluse parandada ükskõik millist huulte kuju või sümmeetriaprobleemi. Samuti saad sellega tagasi tuua aastatega kaotatud värske ja noorusliku huulevärvi ja hägustunud huulekontuuri või lisada volüümi ja definitsiooni kitsastele huultele, mistõttu võib püsimeiki nimetada ka heaks alternatiiviks fillersüstidele ja ilukirurgiale.

 

Ükskõik, kas soovid võimalikult loomuliku või erksama tooniga huuli, peale püsimeigi tegemist ei ole Sul vaja huulekontuurpliiatsit ja huulepulka. Kuna Sinu huuled on juba kauni kontuuri, kuju ja värvitooniga, piisab vaid huultele läike kandmisest ja oled valmis välja minema.

 

Huulte puhul on väga mugav võimalus teha püsimeik kogu huulepinda kattes, mille tulemusena on Su huuled justkui alati huulepulgaga värvitud. See protseduur annab Sulle täieliku vabaduse ja Sul kaob igasugune mure oma huulte värvimise pärast. Samuti on võimalik huultele teha selge ja kaunis kontuur huulte oma kontuuri lähedase tooniga ja seda huulepinnale hajutada. Selline püsimeik annab huultele loomulikult defineeritud välimuse. 

 

Ainult kontuuri tegemist ma ei soovita, sest sel juhul jääb suu ümber ebaloomulik "võru", mis ei kaunista kedagi.

 

Enne protseduurile tulemist on neil, kellel on varem esinenud huuleherpes, vajalik läbi teha herpsevastane ravikuur (küsige retsepti oma perearstilt). Protseduurile tulles palun ma kaasa võtta oma lemmikhuulepulk. Sellest lähtuvalt saame leida Sulle sobivaima ja nahatooniga harmoneeruva värvitooni. Huulte püsimeigiks soovitan valida tooni, mis niisiis harmoneerub Sinu naha tooniga ja millega Sa rõõmuga igal hommikul üles ärkad. 

 

 

Vaata ka Kulmude püsimeigi ja Silmade püsimeigi võimalusi.

Liitu meie  MEILINGLISTIGA
et olla kursis meie
uudiste, blogipostituste ja eripakkumistega 

© 2015-2018 by COSMETIC ART. All rights reserved.

 

COSMETIC ART Püsimeigistuudio    

 

Ahtri 6, Tallinn 

 

Tel. +372 513 7037    

info@cosmeticart.ee

  • Instagram Social Icon
  • Wix Facebook page