top of page

 

   HUULTE PÜSIMEIK

                                                                    

<!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics --> <script async src="https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-BE3P00E9ZQ"></script> <script> window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-BE3P00E9ZQ'); </script>

Huuled on olulised igale naisele, kellele tema välimus on oluline. Inimesed vaatavad alati meie suud ja kui huulekontuur on hägune ja ebaühtlane, huulte värv kaotanud oma erksuse, näivad huuled kohe väiksemad ja sageli muudab see ka välimust vanemaks. Selgelt piiritletud ja kauni värviga huuled panevad Sinu näo särama, kaunistavad Sinu välimust ja annavad Sulle enesekindlust.

 

Huulte püsimeigiga saab parandada nende kontuuri, proportsioone, vormi ja värvi.  Püsimeik annab võimaluse parandada ükskõik millist huulte kuju või sümmeetriaprobleemi. Samuti saad sellega tagasi tuua aastatega kaotatud värske ja noorusliku huulevärvi ja hägustunud huulekontuuri või lisada volüümi ja definitsiooni kitsastele huultele, mistõttu võib püsimeiki nimetada ka heaks alternatiiviks fillersüstidele ja ilukirurgiale.

 

Ükskõik, kas soovid võimalikult loomuliku või erksama tooniga huuli, peale püsimeigi tegemist ei ole Sul vaja huulekontuurpliiatsit ja huulepulka. Kuna Sinu huuled on juba kauni kontuuri, kuju ja värvitooniga, piisab vaid huultele läike kandmisest ja oled valmis välja minema.

 

Huulte puhul on väga mugav võimalus teha püsimeik kogu huulepinda kattes, mille tulemusena on Su huuled justkui alati huulepulga või toonitud huuleläikega toonitud. See protseduur annab Sulle täieliku vabaduse ja Sul kaob igasugune mure oma huulte värvimise pärast. Huulte püsimeiki saab teha huulepulgaefektiga hajustustehnikas, mis annab ka hästi selgelt defineeritud huulepiirjoone või siis akvarelltehnikas, mis annab äärmiselt loomuliku ja õrnema efekti ja sel puhul pole huulepiirjooned nii selgepiirilised (pigem nagu loomulik huulekontuur).

 

Ainult kontuuri tegemist ma ei soovita ja seda ma ka ei tee, sest sel juhul jääb suu ümber ebaloomulik "võru", mis ei kaunista kedagi.

 

Enne protseduurile tulemist on neil, kellel on varem esinenud huuleherpes, vajalik läbi teha herpsevastane ravikuur (küsige retsepti oma perearstilt). Protseduurile tulles palun ma kaasa võtta oma lemmikhuulepulk või huuleläige. Sellest lähtuvalt saame leida Sulle sobivaima ja nahatooniga harmoneeruva värvitooni. Huulte püsimeigiks soovitan valida tooni, millega Sa rõõmuga igal hommikul üles ärkad. 

 

 

Huulte püsimeik
Huulte püsimeik Tallinnas

Vaata ka Kulmude püsimeigi ja Silmade püsimeigi võimalusi.

MIDA KLIENDID MEIE KOHTA RÄÄGIVAD

Jäin väga rahule oma kulmude lõpptulemusega. Jana on ülimalt professionaalne, hea käega ja teab, mida teeb. Julgen kindlasti soovitada!

Gerli Vatt

bottom of page