1/3

PÜSIMEIK KULMUDELE

 

Kulmud defineerivad inimese näoilmet ja selle unikaalsust kõige rohkem. Nad raamivad Sinu nägu ja mõjutavad visuaalselt näokuju, rõhutavad ja "avavad" silmi ja annavad Sinu miimikale ilmekust. Muutes kulmude kuju, vormi ja värvitooni võib teha väga suuri muudatusi Sinu ilmes ja selles, millisena Sa teistele paistad. Kulmude asümmetriat korrigeerides muutub näoilme kohe kaunimaks. Nende pikkuse, paksuse ja kujuga saab luua palju erinevaid ilmeid ja täiustada ja parandada erinevate pisidefektide, näojoonte ja -kujude puhul proportsioone, üldmuljet ja anda näole ilmekust.

Peale kulmude püsimeigi tegemist võid kulmupliiatsi, kulmupuudrid ja –geelid unustada. Naisel võib tihtipeale kuluda 50-100 tundi aastas oma kulmude igapäevasele joonistamisele ja kulmude meigi värskendamisele. Püsimeigiga võidad selle aja endale tagasi.  Kui Sinu kulmud on ebaühtlase tihedusega, liiga kitsad, puuduvad üldse või on Sul armid, saab seda kõike püsimeigiga ka parandada. Püsimeigi tegemise eesmärk peaks olema, et Sinu kulmud näeksid püsimeigiga võimalikult loomulikud välja – nagu oleksid sündinud kauni kujuga tihedate ja defineeritud kulmudega. Kulmude värv sobitatakse Sinu naha tooniga ja laia värvide valiku seast leiame just Sinule sobiva värvi. Püsimeigi kulmud on kahtlemata üks kiiremaid ja lihtsamaid viise oma välimust märkimisväärselt kaunimaks muuta.

GALERII TEHTUD TÖÖDEST LEIAD SIIT.

Kulmude püsimeigis kasutan kahte erinevat tehnikat ja nende kombinatsiooni:

 

Hajustustehnika

Hajustustehnikas ehk Ombré efektiga püsimeigi puhul saavutatakse selgelt defineeritud ja täidetud kulmu efekt, samas on kulmude kontuurid pehmed ja puuderjad.  Tulemust võib võrrelda kulmupliiatsi või –puudervärviga toonitatud kulmudega. Seda tehnikat saab teostada õrnast läbikumavast efektist kuni tugevama puuder-efektini.  Kvaliteetne varjustustehnikas püsimeik näeb välja loomulik ja annab kulmudele kauni definitsiooni ja kuju. Hajustustehnika sobib eriti hästi neile, kes on harjunud oma kulmusid värvima, kannavad igapäevaselt meiki ja soovivad hästi viimistletud, defineeritud ja nn täidetud kulmu.

HAJUSTUSTEHNIKAS PUUDER-EFEKTIGA KULMUDE  PÜSIMEIK

Kulmukarvatehnika

Selle tehnika puhul imiteeritakse loomulikke kulmukarvu. Karvatehnikas on võimalik kogu kulm karvaimitatsiooniga taastada ja saavutada tiheda ja äärmiselt loomuliku kulmu välimus. Samuti on võimalik hõredamate kulmude või ebaühtlase tihedusega kulmude puhul loomulike kulmukarvade vahele püsimeigitehnikaga väga realistliku välimusega kulmukarvad joonistada ja saavutada kaunis kuju ja tihedus. Selle tehnikaga saavutab ülinaturaalse tulemuse ja see sobib eriti hästi neile, kes eriti meiki ei kasuta ja ei soovi kulmu väga rõhutada (soovivad naturaalset ja õrnemat efekti).

IKARVATEHNIKAS PÜSIMEIK

IKARVA- JA HAJUSTUSTEHNIKAS PÜSIMEIK

Loe lisa kulmude püsimeigi kohta blogipostitusest "Kuidas orienteeruda püsimeigi mõistete maailmas, vol 1 - Kulmude püsimeik"

 

Oluline on teada, et pärast protseduuri on kulmud palju tumedamad, kui paranenud lõpptulemuse puhul. See tähendab, et paranenud püsimeigi värv on ca 30% heledam, kui esialgne protseduuri järgselt nähtav toon. Paranemisperioodil, mis on ca 40 päeva pärast protseduuri, tuleb naharakkude loomuliku uuenemisprotsessi käigus nahast välja ka osa värvist, mistõttu on oodatav, et toon muutub heledamaks. Kauni ja ühtlase püsimeigi saavutamiseks on vajalikud kaks protseduuri – teine ehk korrektsiooni protseduur tehakse 6-8 nädalat pärast esimest korda. Korrektsiooni käigus saab vajadusel tooni tumedamaks muuta, lisada värve ja muuta püsimeiki  ühtlasemaks või kulmude laiust muuta. Äärmiselt oluline on järgida püsimeigi järgseid hooldusjuhiseid, sest neid eirates pole võimalik kaunist ja mitmeid aastaid kestvat püsimeiki saavutada (vt. Püsimeigi eelsed juhised ja Püsimeigi hooldus)

 

Vaata ka Silmade püsimeigi ja Huulte püsimeigi võimalusi.

Galerii tehtud töödest leiad siit.

Kulmukarvatehnikat ja hajutustehnikat saab ka kombineerida, kui tahetakse, et kulmupõhi oleks justkui kergelt pliiatsiga värvides varjutatud, aga samas tahetakse ühtlaselt tihedate karvadega kulmusid. Hajustus annab karvatehnika puhul volüümiefekti juurde.

MIDA KLIENDID MEIE KOHTA RÄÄGIVAD

Jäin väga rahule oma kulmude lõpptulemusega. Jana on ülimalt professionaalne, hea käega ja teab, mida teeb. Julgen kindlasti soovitada!

Gerli Vatt, 8. oktoober 2018

Liitu meie  MEILINGLISTIGA
et olla kursis meie
uudiste, blogipostituste ja eripakkumistega 

© 2015-2018 by COSMETIC ART. All rights reserved.

 

COSMETIC ART Püsimeigistuudio    

 

Ahtri 6, Tallinn 

 

Tel. +372 513 7037    

info@cosmeticart.ee

  • Instagram Social Icon
  • Wix Facebook page